O nás

VÍTEJTE NA PBCARS.CZ

MŮŽEME PORADIT ?
VOLEJTE : 605 256 698

PBCARS.CZ

KDO JSME ?

Dobrý den, dovolte, abych se představil, mé jméno je Patrik Böhm a jsem zakladatel společnosti PBcars.

Společnost PBcars jsem se rozhodl založit, jelikož mám k automobilům velmi blízký vztah a chci se touto cestou s vámi podělit o kvalitní vozy, které vám budou sloužit. Rozhodl jsem se jít cestou kvality za adekvátní cenu, jelikož situace na trhu s ojetými vozy v ČR mi připadá velmi neuspokojivá – Až 85% autobazarů v ČR neuvádí reálný stav vozu, jako stočené KM, škodné události na vozidle až po totální škodu, kdy vůz opraví a prodávají, jako nehavarovaný.. Věřím, že když nakoupíte automobil u PBcars, tak budete maximálně spokojení, jelikož vlastním veškerou dokumentaci ke každému vozu, kterou si zanechávám jako důkaz pro kupujícího – servisní knihu, velký TP z dané země, abyste opravdu viděli, že vozy jsou po prvním nebo maximálně po druhém majiteli . Vozy pochází z EU nebo USA. Na každém vozidle se vždy provádí STK a přihlašuje na CZ značky. Každý vůz, který se kupuje, je vždy řádně zkontrolován. Upozorňuji, že nevykupuji ani neprodávám havarované vozy, proto některé vozy mohou mít vyšší cenu. Nedovážím z Itálie a ostatních pochybných zemí, kde se dělají velké podvody s automobily.

1. Pokud je vůz ve skvělém stavu a nepotřebuje opravit (běžné opotřebení), vždy se u každého vozu provádí servis: výměna Motorového oleje + proplach a výměna oleje v automatické převodovce + veškerých filtrů co vozidlo vlastní –  značka MANN.
Pokud vozidlo vlastní 4×4 a má najeto od 100 000 Km, provádí se automaticky výměna oleje v diferenciálu.

2. Pokud vozidlo po zjištění potřebuje vyměnit určitou součástku (Běžné opotřebení), vždy se vymění za novou, nikoli používanou ! K vozům se chovám tak, jako bych s nimi musel jezdit já osobně, proto s každým vozem jezdím, abychom zjistili, že je na voze vše v pořádku. Věřím, že se postupně nabídka zvětší a budu vám moci nabídnout například vozy dle vašich představ. Pokud v nabídce není aktuálně vůz, který hledáte, určitě neváhejte napsat nebo zavolat na telefonní číslo a společně vymyslíme nejlepší variantu, která vám bude vyhovovat.

Pojďme společně vybrat váš vysněný vůz.

Jednatel spol.

Patrik Böhm

Zpět
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
E-mail